Hallitus koolla 16.2.2017

Hallitus  ja toimihenkilöt 2017

Puheenjohtaja

Karhunen Maria

0400576997

maria.karhunen@gmail.com

Hallitus:

 

 

 

varapuheenjohtaja

Häkkinen Urpo

0505659839

urpoh@dnainternet.net

sihteeri

Häkkinen Jorma

0405845808

jorma.hakkinen@pp2.inet.fi

tiedotus

Jolkin Arja

0503679148

arja.jolkin@gmail.com

keittiö

Karhunen Leila

0445622512

leilakarhunen@suomi24.fi

 

Luukkonen Jorma

0505699132

jorma.luukkonen@gmail.com

 

Nurmi Reetta

0408287461

reetta.k.nurmi@gmail.com

varajäsenet:

Kuitunen Kerttu

0405774338

kerttu.kuitunen1@luukku.com

 

Vänninen Leena

0505750831

lvanni@dnainternet.net

 

 

 

hallituksen ulkopuolelta hoitavat seuraavat:

 

jäsenasiat

Haatainen Tarja

0400524899

taheta@hotmail.fi

taloudenhoitaja

Korjamo Sisko

0445889166

sisko.korjamo@gmail.com

 

Kuopion piirin  kokousedustajat

 

 

”     varsinaiset

Häkkinen Jorma

ja

Korjamo Sisko

”     varat

Jolkin Arja

ja

Vänninen Leena

Kuopion piirin hallitus

 

Maria Karhunen

 

 

EKL liittokokous

Maria Karhunen

vara

Jorma Häkkinen

 

 

 

 

TSL edustajat

Korjamo Sisko

ja

Luukkonen Jorma

Edustajat Siilinjärven vanhusneuvostossa

 

Miettinen Erkki

vara

Karhunen Maria

Toiminnantarkastajat

Leussu Leena

ja

Katainen Lauri

"    varat

Hiltunen Päivi

ja

Hämäläinen Saara

 

Harrasteryhmien vetäjät

Boccia

Sisko Korjamo

0445889166

sisko.korjamo@gmail.com

" vara

Anja Onatsu

0409647374

anja.onatsu@gmail.com

Hyvinvointi

Odottaa vetäjää 

ja aiheita

 

” vara

"

 

 

Kuntosali 

Erkki Miettinen

0405316644

erkkiaugust@luukku.com

"        vara

Sisko Korjamo

 

 

Keilankaatajat

Tarja Haatainen

0400524899

taheta@hotmail.fi

” vara

Anja Onatsu

 

 

Laulukerho/säestäjät

   

 

Skip-Boilijat

Sisko Korjamo

044 5889166

sisko.korjamo@gmail.com

” vara

?

 

 

Tiistaikerho Vuorela

 

 

 

Maria Karhunen

0400576997

maria.karhunen@gmail.com

" vara

 

 

 

Tarja Haatainen

 

 

pilkki - ongintaAulis Seppänen0400212049

aku.seppanen@gmail.com