Hallitus koolla 16.2.2017

 Hallitus ja muut toimihenkilöt 2020

 

puheenjohtaja,matkat

Karhunen Maria

0400576997

maria.karhunen@gmail.com

hallituksen jäsenet:

 

 

 

varapuheenjohtaja, kotisivut, matkat

Vänninen Leena

0505750831

lvanni@dnainternet.net

sihteeri

Härkönen Liisa

0405870681

liisa.harkonen@gmail.com

talous

Martikainen Martta

0408326524

martta.martikainen@dnainternet.net

jäsenasiat

Katainen Pirjo

0408473081

katainen.pirjo@gmail.com

keittiö

Karhunen Leila

0445622512

leila.a.karhunen@hotmail.com

tiedotus ja kotisivut

Jolkin Arja

0503679148

arja.jolkin@gmail.com

 

 

 

 

varajäsenet:

Häkkinen Jorma

0405845808

jorma.hakkinen@pp.2.inet.fi

 

Häkkinen Urpo

0505659839

urph@dnainternet.net

 

 

 

 

Kuopion piirin kokousedustajat

 

 

 

varsinaiset

Martikainen Martta

ja

Härkönen Liisa

varat

Jolkin Arja

ja

Häkkinen Jorma

Kuopion-piirin hallitus

Karhunen Maria

 

Härkönen Liisa vara

EKL lehti

Jolkin Arja

 

 

TSL edustajat

Jolkin Arja

ja

Luukkonen Jorma

Vanhus-ja Vammaisneuvosto

Jolkin Arja

 

 

Häkkinen Jorma vara

 

Toiminnantarkastajat

Leussu Leena

ja

Katainen Lauri

"    varat

Hiltunen Päivi

ja

Hämäläinen Saara

 

 

 

Harrasteryhmien vetäjät

 

Boccia

Sisko Korjamo

0445889166

sisko.korjamo@gmail.com

” vara

Anja Onatsu

0409647374

anja.onatsu@gmail.com

Keilaajat

Tarja Haatainen

0400524899

taheta@hotmail.fi

” vara

Anja Onatsu

0409647374

anja.onatsu@gmail.com

Käsityökerho

Liisa Härkönen

0405870681

liisa.harkonen@gmail.com

Skip-Boilijat

 

 

 

”       vara

 

 

 

Tiistaikerho Vuorela

Maria Karhunen

0400576997

maria.karhunen@gmail.com

"       vara

Tarja Haatainen

0400524899

taheta@hotmail.com

Pilkki ja onginta

Aulis Seppänen

0400212049

aku.seppanen@gmail.com