Hallitus koolla 16.2.2017

 Hallitus ja muut toimihenkilöt 2018

 

puheenjohtaja

Karhunen Maria

0400576997

maria.karhunen@gmail.com

hallituksen jäsenet:

 

 

 

varapuheenjohtaja

Häkkinen Urpo

0505659839

urpoh@dnainternet.net

sihteeri

Häkkinen Jorma

0405845808

jorma.hakkinen@pp2.inet.fi

talous ja jäsenasiat

Martta Martikainen

0408326524

martta.martikainen@dnainternet.net

matkat ja kotisivut

Leena Vänninen

0505750831

lvanni@dnainternet.net

keittiö

Karhunen Leila

0445622512

leilakarhunen@suomi24.fi

 

Junttanen Pekka

0503530038

junttanens@gmail.com

varajäsenet:

 

 

 

 

Kuitunen Kerttu

0405774338

kerttu.kuitunen1@luukku.com

tiedotus

Jolkin Arja

0503679148

arja.jolkin@gmail.com

 

 

 

 

Kuopion piirin kokousedustajat

 

 

 

varsinaiset

Martta Martikainen

ja

Häkkinen Jorma

varat

Häkkinen Urpo

ja

Jolkin Arja

Kuopion-piirin hallitus

Karhunen Maria

 

 

EKL lehti

Jolkin Arja

ja

Leena Vänninen

TSL edustajat

Häkkinen Jorma

ja

Luukkonen Jorma

 

Toiminnantarkastajat

Leussu Leena

ja

Katainen Lauri

"    varat

Hiltunen Päivi

ja

Hämäläinen Saara 

 

 

 

Harrasteryhmien vetäjät

 

Boccia

Sisko Korjamo

0445889166

sisko.korjamo@gmail.com

” vara

Anja Onatsu

0409647374

anja.onatsu@gmail.com

Keilaajat

Tarja Haatainen

0400524899

taheta@hotmail.fi

” vara

Anja Onatsu

0409647374

anja.onatsu@gmail.com

Kuntosali

Erkki Miettinen

0405316644

erkkiaugust@luukku.com

Skip-Boilijat

Sisko Korjamo

0445889166

sisko.korjamo@gmail.com

”       vara

 

 

 

Tiistaikerho Vuorela

Maria Karhunen

0400576997

maria.karhunen@gmail.com

"       vara

Tarja Haatainen

0400524899

taheta@hotmail.fi

Pilkki ja onginta

Aulis Seppänen

0400212049

aku.seppanen@gmail.com

Kotisivut

Leena Vänninen, Arja Jolkin, Sisko Korjamo jaSulo Holopainen